افزایش آمار پذیرش فوتی‌های روزانه کرونا در بهشت زهرا به ۴۵ نفر
    
تعداد بازدید: 444
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/11/27
منبع : ایسنا

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با تاکید بر لزوم خودداری از تردد غیر ضروری به بهشت زهرا در ایام اوج گیری کرونا ویروس از افزایش آمار روزانه فوتی پذیرش شده در سازمان بهشت زهرا ناشی از ابتلا به کرونا به ۴۵ نفر خبر داد.

سعید غضنفری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح روند صعودی جان‌باختگان کرونایی و آمار پذیرش در سازمان بهشت زهرا(س) گفت: در حال حاضر با یک هشدار جدی روبرو هستیم؛ لذا از شهروندان درخواست می کنم علاوه بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تزریق واکسن از تردد غیر ضرور به سازمان بهشت زهرا خودداری کنند.


وی افزود: روز گذشته همزمان با روز پدر رکورد دوسال گذشته تردد به بهشت زهرا شکسته شد و ورود بیش از ۲۰۰ هزار خودرو در یک روز به بهشت حضرت زهرا ثبت شد.


وی ادامه داد: بیش از دو هفته است که آمار کاملا صعودی را در فوتی های ناشی از کرونا ویروس شاهد هستیم به شکلی که شمار فوتی های روزانه در این آرامستان هم اکنون به حدود ۲۰۰ نفر رسیده و با ادامه این روند شاهد افزایش بیشتر فوتی ها خواهیم بود از این تعداد ۴۵ فوتی ناشی از ابتلا به کرونا بوده است البته همچنان با آمار روزهای بحرانی پیک قبلی فاصله زیادی داریم اما این امر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن را به روشنی نشان می دهد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.